Najlepszy powód, by żyć

Najlepszy powód, by żyć
Premiera już 27 września 2017 roku

Szanuj prawa autorskie!!!

Nie kopiuj! Jeśli chcesz posłużyć się recenzją, zapytaj o zgodę! Informuję, że wszystkie recenzje opublikowane na tym blogu są mojego autorstwa, a jeżeli cytuję czyjeś słowa, pojawia się o tym informacja. Nie wyrażam zgody na kopiowanie recenzji i umieszczenie ich na innych stronach, za wyjątkiem cytatów, czyli niewielkich fragmentów. Oczekuję też, że cytujący wskaże autora oraz link do całej wypowiedzi.

czwartek, 12 czerwca 2014

Zapowiedź

Malownicze. Wymarzony czas. Premiera 19 czerwca 2014 roku

Czerwiec jest miesiącem obfitującym w naprawdę ciekawe premiery. Wczoraj swoją miało Kochaj i jedz Brazyliszku Michaliny Kłosińskiej-Moedy, a 19 czerwca do księgarń powinna trafić najnowsza powieść Magdaleny Kordel Malownicze. Wymarzony czas. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak książka jest już w moich rękach, za co bardzo dziękuję, i niebawem napiszę o niej coś od siebie. Tymczasem zostawiam Was z piękną okładką i opisem.Malownicze. Wymarzony czas
To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian. Magda na dobre związana już z Malowniczem, cieszy się, że wkrótce stworzy prawdziwy dom dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas.
Przed Michałem też niełatwe zadanie: czy jego miłość do Magdy wystarczy, by ją przekonać?
Czy tych dwoje odważy się myśleć o wspólnej przyszłości?
Ojciec Julki, za wszelką cenę chce pokazać Krysi, jak bardzo się kiedyś pomyliła, odrzucając jego uczucie…

To piękna opowieść o tym, że choć przeszłości nie można już zmienić, to przyszłość jest w naszych rękach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostaw po sobie ślad :)

Obserwuj w Google+

Najchętniej zaglądacie :)