Najlepszy powód, by żyć

Najlepszy powód, by żyć
Premiera już 27 września 2017 roku

Szanuj prawa autorskie!!!

Nie kopiuj! Jeśli chcesz posłużyć się recenzją, zapytaj o zgodę! Informuję, że wszystkie recenzje opublikowane na tym blogu są mojego autorstwa, a jeżeli cytuję czyjeś słowa, pojawia się o tym informacja. Nie wyrażam zgody na kopiowanie recenzji i umieszczenie ich na innych stronach, za wyjątkiem cytatów, czyli niewielkich fragmentów. Oczekuję też, że cytujący wskaże autora oraz link do całej wypowiedzi.

piątek, 26 czerwca 2015

Zapowiedź

Książki znanych promują się same albo promuje je nazwisko. Debiutant potrzebuje wsparcia. Dlatego już dziś informuje, że 7 wrześnie w księgarniach pojawi się książka Anny Grzyb Życie z drugiej ręki. Autorka od lat prowadzi blog o książkach, na więc wypracowany warsztat, jest oczytana, ufam zatem, że spod jej pióra wyszło coś naprawdę wartego uwagi. A na zachętę prezentuję Wam okładkę i kilka słów o książce od autorki. Już czekam i zacieram łapki.


                                

A o czym jest "Życie z drugiej ręki"? O życiu właśnie, prawdziwym, nie tym wyidealizowanym, bajecznie kolorowym i wspaniałym. O trudach codzienności, wątpliwościach, dylematach, rozterkach, nie tylko finansowych, ale także miłosnych. Mam nadzieję, że moja książka przypadnie Wam do gustu.

2 komentarze:

  1. Cieszę się, że dodałaś zapowiedź i również mam nadzieję, że Ania nas zaskoczy ;) Trzymam za to kciuki!

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie ślad :)

Obserwuj w Google+

Najchętniej zaglądacie :)