Najlepszy powód, by żyć

Najlepszy powód, by żyć
Premiera już 27 września 2017 roku

Szanuj prawa autorskie!!!

Nie kopiuj! Jeśli chcesz posłużyć się recenzją, zapytaj o zgodę! Informuję, że wszystkie recenzje opublikowane na tym blogu są mojego autorstwa, a jeżeli cytuję czyjeś słowa, pojawia się o tym informacja. Nie wyrażam zgody na kopiowanie recenzji i umieszczenie ich na innych stronach, za wyjątkiem cytatów, czyli niewielkich fragmentów. Oczekuję też, że cytujący wskaże autora oraz link do całej wypowiedzi.

O mnie
Staram się czerpać radość z życia, bo ma je tylko jedno. Szanuję ludzi i zwierzęta, potrafię dostrzegać piękno przyrody. Kocham książki, bo pozwalają jej na oderwanie się od codzienności oraz teatr za umowność i ponadczasowość. Wbrew temu, co modne, lubię czytać powieści polskich autorów i opowiadam o nich na swoim blogu.
Oficjalnie absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prywatnie żona, matka, właścicielka kota i psa.. W wolnych chwilach przelewam myśli na papier. Tak powstało kilka powieści obyczajowych dla młodzieży („Sonata o marzeniach”, „Magia kasztana”), dla starszych czytelniczek („Świat w pastelach Ingi”, „Miseczka szczęścia”, „Kieszenie przeszłości”) , tekst dla dorosłych w nurcie fantasy („Gra o duszę) oraz cykl bajek dla dzieci („Renisowe opowieści”). Jej opowiadania można znaleźć w kilku antologiach.
Przygodę z pisaniem zaczęłam od publikacji internetowych. Jestem laureatką kilku konkursów literackich, recenzentką i redaktorką. 

Obserwuj w Google+

Najchętniej zaglądacie :)